Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
  Kategorie
  Świeże mięso

  Świeże mięso – Kraków

  W ofercie sklepu ekologicznego Eko Corner dostępne jest świeże mięso. W Krakowie i okolicach zapewniamy dostawę świeżego mięsa, dzięki czemu nasi klienci mogą doceniać wyjątkowe walory smakowe mięsa. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych, zaufanych dostawców, którzy dbają o jakość i świeżość asortymentu. Współpracujem...

  Świeże mięso – Kraków

  W ofercie sklepu ekologicznego Eko Corner dostępne jest świeże mięso. W Krakowie i okolicach zapewniamy dostawę świeżego mięsa, dzięki czemu nasi klienci mogą doceniać wyjątkowe walory smakowe mięsa. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych, zaufanych dostawców, którzy dbają o jakość i świeżość asortymentu. Współpracujemy między innymi z firmami: LIMEKO, WASĄG, OIKOS, LIPOWE WZGÓRZA i AMCIU, oferując różne gatunki i gramatury świeżych mięs:

  • drobiowe – np. ćwiartki z kurczaka, filety z piersi indyka, tuszki i połówki kurczaka, udźce i podudzia, porcje rosołowe, skrzydełka;
  • wołowe – np. mielone surowe, gulaszowe, polędwice i udźce wołowe;
  • wieprzowe – np. mielone, gulaszowe, karkówka, schab bez kości, schab surowy krojony.

  W asortymencie znajdują się także podroby: serca, wątróbki i żołądki, porcje świeżych mięs z młodej wołowiny oraz mięso z królika – między innymi filety, tuszki, mięso gulaszowe oraz comber. W ofercie sklepu Eko Corner dostępne są także gatunki certyfikowanego, BIO oraz ekologicznego mięsa.

  Ekologiczne mięso

  Ekologiczne mięso dostępne w ofercie sklepu Eko Corner z Krakowa spełnia unijne normy zasad hodowli i chowu zwierząt oraz produkcji przyjaznej środowisku. W smaku i aromacie ekologicznych mięs można doszukać się wyrazistości i intensywności. Porcje takich mięs są wysokojakościowe i bogate w wartości odżywcze, dzięki czemu są zdrowsze od odpowiedników pochodzących od dostawców przemysłowych.

  Więcej
  na stronę
  Jest 27 produktów.
  Pokazuje 1 - 10 z 27 elementów
  Pokazuje 1 - 10 z 27 elementów