Kategorie

Produkty bezglutenowe

Produkty bezglutenowe

Sklep Eko Corner przygotował szeroką ofertę produktów bezglutenowych, ułatwiających wykonywanie zakupów osobom na diecie bezglutenowej i chorujących na celiakię. Osoby nietolerujące glutenu powinny wybierać wyłącznie certyfikowaną żywność bezglutenową. W naszej ofercie dostępne są kawy, makarony, mąki, przyprawy, sosy i kon...

Produkty bezglutenowe

Sklep Eko Corner przygotował szeroką ofertę produktów bezglutenowych, ułatwiających wykonywanie zakupów osobom na diecie bezglutenowej i chorujących na celiakię. Osoby nietolerujące glutenu powinny wybierać wyłącznie certyfikowaną żywność bezglutenową. W naszej ofercie dostępne są kawy, makarony, mąki, przyprawy, sosy i koncentraty, ciasteczka, czekolady i wiele innych produktów pozbawionych glutenu. Do naszej oferty wprowadziliśmy również gotowe pierogi bezglutenowe.

Pierogi bezglutenowe

Pierogi bezglutenowe to doskonała propozycja na ciepły i sycący posiłek, który wymaga jedynie odgrzania. W składzie oferowanych pierogów bezglutenowych nie ma również konserwantów i sztucznych barwników. Pierogi dostępne są w kilku wariantach smakowych:

  • z kapustą i grzybami,
  • z ziemniakami i oliwą truflową,
  • z kaszą gryczaną i wędzoną papryką,
  • z soczewicą i imbirem,
  • ruskie,
  • ze szpinakiem i serem typu feta.

Poza wersją ze szpinakiem i serem typy feta, pierogi bezglutenowe będą odpowiednie dla osób na diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Można je odgrzać w garnku lub na patelni.

Więcej
na stronę
Jest 370 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 370 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 370 elementów