Kategorie

Świeże owoce

Świeże owoce ekologiczne – Kraków

Sklep Eko Corner z Krakowa oferuje duży wybór świeżych owoców ekologicznych. Zapewniamy dostawę zamówionych produktów na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Wśród dostępnych owoców pochodzących z upraw rolnictwa ekologicznego oraz charakteryzujących się certyfikatem BIO znajdują się polskie, sezonowe owo...

Świeże owoce ekologiczne – Kraków

Sklep Eko Corner z Krakowa oferuje duży wybór świeżych owoców ekologicznych. Zapewniamy dostawę zamówionych produktów na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Wśród dostępnych owoców pochodzących z upraw rolnictwa ekologicznego oraz charakteryzujących się certyfikatem BIO znajdują się polskie, sezonowe owoce – na przykład brzoskwinie, gruszki, jabłka czy śliwki. Podobnie jak przy wyborze dostawców świeżych warzyw ekologicznych, które następnie znajdują się w naszej ofercie, dokładamy wszelkich starań, aby owoce były smaczne, świeże i pełne wartości odżywczych i przeciwutleniaczy. Świeże owoce ekologiczne pozbawione są pestycydów, metali ciężkich i nawozów sztucznych, które mogą powodować problemy zdrowotne. Owoce z upraw ekologicznych nie są wspierane środkami chemicznym i rosną w naturalnej glebie.

Dlaczego warto kupować świeże owoce ekologiczne?

Świeże owoce ekologiczne powinny zostać włączone do codziennej diety. Dzięki zawartości witamin i mikroelementów działają jak naturalne suplementy, poprawiające odporność, podkręcające procesy trawienne oraz pozwalające zachować dobre zdrowie. Świeże, ekologiczne owoce można spożywać jako samodzielny posiłek, wykorzystywać je do surówek i sałatek, lub łączyć w pożywnych koktajlach i smoothie. Najlepiej jest kupować owoce sezonowo – pozwoli to cieszyć się pełnią ich walorów smakowych.

Więcej
Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów