Kategorie

Godziny otwarcia

Poniedziałek8:30-20:00
Wtorek8:30-20:00
Środa8:30-20:00
Czwartek8:30-20:00
Piątek8:30-20:00
Sobota9:00-16:00

Adres Sklepu

Eko Corner
ul. Daliowa 2
(Róg ulicy Daliowej i por. Halszki – Kurdwanów)
30-612 Kraków

Eko Corner posiada miejsca parkingowe dla klientów sklepu!

FB

Witamy w sklepie Eko Corner

Eko Corner to nowy ekologiczny punkt na mapie Krakowa.

W Eko Corner znajdą Państwo bogatą ofertę zdrowych, ekologicznych i regionalnych produktów z sadów i lokalnych gospodarstw z całej Polski. Oferujemy m.in. ekologiczny drób, rozmaite wędliny z gospodarstw ekologicznych, a także nabiał (w tym doskonałe sery korycińskie oraz świeże i dojrzewające sery z mleka koziego) oraz pieczywo pochodzące od lokalnych producentów z Małopolski i nie tylko.

W naszej ofercie także doskonałe pasztety rybne, a od października także świeże i wędzone ryby. Oferujemy produkty dla wegan, wegetarian oraz szeroką gamę produktów bezglutenowych, które nieustannie poszerzamy. Dodatkowo, codziennie od poniedziałku do soboty zapraszamy na gorącą kawę oraz smaczne zdrowe przekąski.

Oferta Eko Corner jest (i stale będzie) będzie poszerzana o lokalne specjały z Grecji, Włoch i Hiszpanii. Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę o smaczne i zdrowe produkty z lokalnych manufaktur z najciekawszych regionów Polski i Europy.

Zapraszamy do Eko Corner wszystkich tych, którzy zwracają uwagę na to, by produkty stanowiące codzienną dietę były zdrowe i możliwie najmniej przetworzone.

Do zobaczenia w Eko Corner!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchamiając stronę internetową umożliwiamy Państwu dokonywanie zakupów przez Internet. Z uwagi na samochód wyposażony w chłodnię na terenie Krakowa możliwym będzie zamówienie i dowóz nie tylko produktów suchych, ale także ryb, wędlin i mięs.

Eko Corner zlokalizowany jest na rogu ulic Daliowej i por. Halszki (os. Kurdwanów).

1
2
3
4
5