Kategorie

KOSMETYKI

Kosmetyki ekologiczne – Kraków

Dużą popularnością wśród klientów robiących zakupy w sklepie Eko Corner z Krakowa są kosmetyki ekologiczne. Przygotowaliśmy szeroką ofertę kosmetyków – zarówno produktów do podstawowej higieny osobistej, jak i produktów do pielęgnacji zaawansowanej, na przykład kremy i balsamy do twarzy czy peelingi do ciała i odży...

Kosmetyki ekologiczne – Kraków

Dużą popularnością wśród klientów robiących zakupy w sklepie Eko Corner z Krakowa są kosmetyki ekologiczne. Przygotowaliśmy szeroką ofertę kosmetyków – zarówno produktów do podstawowej higieny osobistej, jak i produktów do pielęgnacji zaawansowanej, na przykład kremy i balsamy do twarzy czy peelingi do ciała i odżywki do włosów. Kosmetyki ekologiczne charakteryzują się prostym składem, wysoką zawartością roślinnych wyciągów, emolientów i olejów mineralnych. Takie produkty są delikatniejsze dla skóry, ponieważ nie zawierają w składzie konserwantów, substancji chemicznych i środków drażniących – z tego powodu często wybierane są przez osoby z cerą wrażliwą lub skórą suchą, podatną na podrażnienia. Odpowiednio dobrane kosmetyki ekologiczne pielęgnują skórę, odżywiają ją i nawilżają, przez co staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Kto powinien używać kosmetyków ekologicznych?

Oferowane przez nasz sklep kosmetyki ekologiczne skierowane są do wszystkich osób, które chcą w sposób świadomy dbać o skórę i włosy. Kosmetyki ekologiczne można dopasować do potrzeb skóry każdego rodzaju, część z nich skierowana jest do najmłodszych klientów, których delikatna skóra wymaga specjalnej pielęgnacji. Kosmetyki ekologiczne produkowane są z półproduktów pozyskiwanych z roślin w sposób naturalny – czyli bez sztucznych nawozów i wspomagaczy.

Więcej
na stronę
Jest 128 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 128 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 128 elementów