Kategorie

MYDŁO NATURALNE W KOSTCE OWCA - FERNYZobacz większe

MYDŁO NATURALNE W KOSTCE OWCA 90 G - FERNY

5905274231820

20,49 zł

Ilość

Opis

Kraj producentaPolska
Produkt NATURALNYTAK
Ilość90g
Producent: FERNY

Więcej informacji

Mydło łagodne jak owieczka. Kremowa konsystencja, brak potencjalnych alergenów w postaci olejków eterycznych czy barwników, a do tego delikatne składniki o łagodnym działaniu dedykowane skórze suchej i wrażliwej – lanolina, owcze mleko i biała glinka. Mają one działanie nawilżające, natłuszczające i łagodzące. Mydło skomponowane z myślą także o delikatnej skórze dzieci (używaliśmy i używamy go do mycia własnych dzieci, a to mówi samo za siebie!).

SKŁADNIKI:
zmydlony olej ryżowy, zmydlone masło shea, zmydlony wosk sojowy, gliceryna, zmydlony olej rycynowy, lanolina, zmydlone masło kakaowe, zmydlony kwas mlekowy, biała glinka, ekstrakt z mleka owczego

Nasze kosmetyki przygotowywane są z naturalnych składników, mają też wszystkie niezbędne badania dotyczące bezpieczeństwa ich użytkowania, jednak u osób uczulonych na poszczególne ich składniki mogą powodować reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej, prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z produktu i zgłoszenie nam tej reakcji.

Opinie

Napisz opinię

MYDŁO NATURALNE W KOSTCE OWCA 90 G - FERNY

MYDŁO NATURALNE W KOSTCE OWCA 90 G - FERNY